Psychotesty pro vrácení řidičského průkazu

Všichni řidiči, kteří se dopustili závažného přestupku, jako je překročení povolené rychlosti, řízení pod vlivem drog nebo alkoholu, a dostali zákaz řízení na dobu delší než 6 měsíců, musí pro znovuzískání svého řidičského oprávnění absolvovat dopravně-psychologické vyšetření

Najít psychologa

Dopravní psychotest od nás
má spousty výhod

Rychlá online
platba
Ti nejlepší
psychologové z ČR
Termín vyšetření
do 1 týdne
Výsledky ihned
k dispozici
Délka vyšetření
2-3 hodiny
Psychotesty za
nejlepší ceny

Jsme specialisté na psychotesty pro řidiče pro vrácení řidičského průkazu

Naši psychologové jsou zde proto, aby vám pomohli znovu usednout za volant. Jsme hrdí na to, že máme největší tým akreditovaných dopravních psychologů v České republice. Najděte si psychologa ve vašem městě a rezervujte si termín, který vám nejlépe vyhovuje.

Jak probíhají psychotesty pro řidiče pro vrácení řidičského průkazu?

Průběh dopravně-psychologického vyšetření je jednoduchý. Nejprve si domluvíte termín s jedním z našich psychologů a dostavíte se do ordinace. Psycholog s vámi projde celý průběh testů a následně začne vyšetření. Psychotesty pro řidiče se skládají z osobního rozhovoru, kognitivních testů (pozornost, koncentrace a paměť).

Dále probíhají motorické testy, kde si psycholog ověří vaši motoriku a koordinaci. Nakonec vás čeká osobnostní dotazník, kterým se psycholog snaží zjistit vaše osobnostní charakteristiky a rysy, jako například agresivitu nebo impulzivní chování. Jednoduše řečeno, jde o komplexní prověření vašeho chování, emocí, zdraví a o to, zda nejste za volantem nebezpeční.

Nemusíte mít obavy, že testy nezvládnete. Naši psychologové jsou zde proto, aby vám pomohli, a v případě, že uvidí nějaké mezery, tak vám vše vysvětlí. Cílem našich psychologů je pomáhat řidičům a zlepšovat chování na silnicích.

Jak MůjPsychotest funguje?

1. Vyberte si psychologa

Naši psychologové jsou k dispozici ve všech lokalitách. Stačí si jen vybrat tu, která je pro vás nejvhodnější.

2. Vyberte si termín

Každý psycholog má svůj kalendář. Stačí si vybrat termín a dokončit objednávku online.

3. Vraťte se na silnice

V domluvený termín se jednoduše dostavte na adresu psychologa a absolvujte dopravně psychologický test.